|

Mysterious Room Pokój Zagadek

Dzisiaj chciałbym napisać o trochę innej, ale przecież jakże ciekawej atrakcji Warszawy. Oczywiście, Łazienki Królewskie, Zamek Królewski, Stare Miasto etc. są niezmiernie ważne. Ale przecież rozrywka też jest ważna, a ta, którą teraz chcę opisać, jest naprawdę bardzo ciekawa.

Mniej więcej dziesięć lat temu rozpowszechnił się nowy typ rozrywki – Escape Roomy. W skrócie są to fabularyzowane pokoje zagadek, a grupa musi w określonym czasie znaleźć wyjście. Takich pokoi jest w Warszawie i całej Polsce całkiem sporo, ja zaś miałem ostatnio okazję odwiedzić z rodziną Mysterious Room Pokoje Zagadek (https://pokojezagadek.eu/) przy ulicy Wynalazek 4, koło Galerii Mokotów. Nasz wybór padł na pokój o nazwie “Sztukmistrz z dzielnicy Muveszet”.

O umówionej godzinie dojechaliśmy na ulicę Wynalazek. Escape Room znajduje się na parterze kilkupiętrowego biurowca. Sama przestrzeń jest duża, miejsca jest dość na organizację urodzin czy firmowej imprezy integracyjnej. Obsługa była bardzo miła. Wprowadzenie do gry było bardzo profesjonalne.

Nie bedę opisywał samego pokoju, ale muszę powiedzieć, że kilka zagadek mnie zaskoczyło. Były lustra, magiczne lampy, teatr i wiele innych atrakcji. Bawiłem się z dzieciakami świetnie. 90 minut minęło jak z bicza trzasnął. Na samym końcu, po rozwiązaniu ostatniej niespodzianki, czekała na nas mała i bardzo miła niespodzianka, ale nie mogę tu zdradzić, co to było.

Mysterious Room Pokoje Zagadek to na pewno pomysł na ciekawe spędzenie czasu dla całej rodziny. Takie miejsca także tworzą magię. Magię Warszawy. Ja ze swej strony gorąco polecam!

https://pokojezagadek.eu/

https://pokojezagadek.eu/

właściciel zdjęć: Mysterious Room
właściciel zdjęć: Mysterious Room
właściciel zdjęć: Mysterious Room
właściciel zdjęć: Mysterious Room

Similar Posts